UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 10683210
nr 1068 3210
Bordspendyl
Frankrike, höjd: 32 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 november 2016
kl 19:36:14
14/11 12:16:39
300 kr
14/11 19:04:19